mgr Beata Kopciuch
mgr Beata Kopciuch

mgr Beata Kopciuch

Terapeuta indywidualny

mgr Beata Kopciuch – wykwalifikowany mgr psychologii w specjalizacji psychoterapeutycznej w Rzeszowie, ponadto ukończyłam studia podyplomowe uzupełniające na kierunku przygotowanie pedagogicznego dla psychologów w Warszawie. Psychoterapeuta CBT w nurcie poznawczo-behawioralnym trakcie certyfikacji pierwszego stopnia w Warszawie. Ponadto mediator Sądowy i pozasądowy, absolwentka  Centrum Rozwoju Personalnego we Wrocławiu.

Praktyczne umiejętności oraz staże zdobywałam w Specjalistycznej Poradni Psychologicznej im. Prof. J.Szopińskiego w Lublinie, a także współprowadzeniu warsztatów metodą TZI, terapii par i psychoterapii indywidualnej osób dorosłych, Poradni Psychologicznej ZOZ Nr 2 w Rzeszowie, Ośrodku Opieki Dziennej Rudek w Rzeszowie, Szkole Podstawowej Nr. 12 w Rzeszowie, Schronisku młodzieżowym Chiemgauer Schulbauernhof w Niemczech, jako wolontariusz telefonu zaufania Fundacji Auxilium w Tarnowie. 

 W Ośrodku „Drzewo Życia” prowadzę terapię indywidualną. Przyjmuje również we własnej prywatnej poradni psychologicznej,  a także pracuję jako wykładowca akademicki. Pracuję z młodzieżą i osobami dorosłymi w ramach psychoterapii indywidualnej oraz w terapii par.  Prowadzę, również konsultacje i terapię online. 

Pracuję głównie w nurcie terapii CBT poznawczo-behawioralnej, korzystając również z innych nurtów. Stale poszerzam swoją wiedzę i doskonalę techniki pracy, uczestnicząc w konferencjach, i szkoleniach zawodowych. Pracuję zgodnie z etyką zawodową i swoją pracę terapeutyczną poddaję regularnej superwizji. 

W praktyce terapeutycznej specjalizuje się w pracy z różnymi formami trudności, głównie z zaburzeniami osobowości i nastroju, zaburzeniami lękowymi i odżywiania, kryzysami życiowymi oraz problemami związkowymi i relacyjnymi. Podejście w relacji terapeutycznej opieram na działaniu wielowymiarowym, integrując szacunek, empatię i wnikliwe spojrzenie, aby skutecznie wspierać i towarzyszyć osobom w drodze do poznania i zrozumienia siebie, swoich potrzeb, uczuć, sposobów funkcjonowania oraz lepszego radzenia sobie z emocjami oraz rozwiązania trudności życiowych w  procesie do poprawy ich jakości życia.

Dodaj komentarz